| SsAa a întrebat:

Hei, buna am nevoie de ajutorul vostru...In curand vine revelionul iar eu m-am gandit sa le cumpar catorva prietene niste cadouri mici, dar semnificative, ceva in genul : O bratara, cercei. Aveti cava idei? Orice va trece prin minte, poate ma ajuta... Mersi, aaaaa si FUNDA, normal!

1 răspuns:
| SiLviA_2797 a răspuns:

Hei Sybiii.Un cadou pe care sigur l-ar aprecia prietenele tale ar fi unul facut manual, insa nici cele cumparate nu sunt rele.Manual ai putea face sa zicem bratari de prietenie ( http://www.youtube.com/watch?v=F7hEpAIGvaY&feature=relmfu ); o rama din felii de dopuri de sampanie pe care sa o lipesti in jurul unei poze cu voi, o felicitare, sau chiar poti intocmi un cd cu melodiile voastre preferate. Daca insa doresti sa le cumperi ceva ai putea cumpara o cutie de bijuterii sau un magnet de frigider cu numele lor sau ceva bijuterii(cum ai spus si tu) si multe alte lucruri din magazinele hobby sau magazinele de suveniruri.Mult noroc la gasit cadoul perfect si un An Nou fericit!