| alexutza_6144 a întrebat:

Hei buna! am o problema desigur, ca intre adolescenti, cu un baiat.Este un tip in clasa.cu mine. iar eu il plac f. f. f. mult, dar se poarta ciudat cu mine., adica:la telefon sau pe mess e cel mai dragut baiat, vorbeste frumos etc., dar in clasa. e cu totul altul:e distant, nu vorbeste de loc cu mine., nu ma baga in sema, isi bate joc de mine etc. Eu il plac mult dar in acest fel nu voi stii daca si el ma place sau nu. Ce ar trebui sa fac? Acestea sunt niste semne ca ma place? Cumva il influenteaza si colegii?
Astept cat mai multe raspunsuri
Mersi!

4 răspunsuri:
| SweetAngelCry a răspuns:

Baietii cand sunt in preajma altor baieti se schimba total.Deci daca zici ca vorbeste frumos cu tine pe messenger si la telefon, astea sunt doua semne foarte importante, dar, incearca sa-l intelegi, da il influenteaza colegii.Asa sunt toti.Incearca sa vezi daca te priveste atent, daca incearca sa se apropie de tine. Oricum, dupa cate ai spus eu cred ca te place, dar probabil nu vrea sa arate asta si prietenilor...asa sunt baietii uneori.
Sper ca te-am ajutat!

| andreea_7819 a răspuns:

Mno,deci poate te place, si in prezenta altor baieti e alcumva no ca asa's baietii din ziua de azi:timizi, dar poate ii mai place de o fata si vrea sa va faca pe amn2 geloase! Pote cine stie ii place doar de tine ar trebui sa il il intrebi, dar nu asa"Iti place de mine?" nu uite asa"Am auzit ca se zvoneste prin clasa ca ma placi.E adevarat?"mno si daca da stii u ce sa faci bafta sper ca te-am ajutat:*:*:*:X

| PamPamRawwr a răspuns:

Eu zic sa'l intrebi direct, de ce se poarta cum se poarta, pentru ca multi baieti fac asa, si devine enervant sa'i vezi cum se schimba de la o ora a altawinking si ai putea incerca sa'l intelegi de ce e asa, pentru ca lui, probabil, i se pare ca "nu da bine" sa vorbeasca cu tine si no...baietii, cine'i intelege?laughing dar daca in particular se poarta cu tine frumos, e binehappy
sper ca te'am ajutat, papa:*:*

| T3STAM3NT a răspuns:

Pai si eu sunt baiat si sincer mi s-a intamplat sa plac o fata pe care pe mes la telefon vb deschis cu ea dar in clasa la scola altundeva era altfel...baieti de obicei is mai timiz! O fundita te rog?