| didu73 a întrebat:

Hei buna, am o problema sper ca ma putei ajuta imi place de un baiat mai mic cu 2 ani decat mine. sa va spun cum ne-am cunoscut eram la ziua unui prieten de al nostru si a aprut si el dupa vreo 2 oare mi-am dat sema ca imiplace de el. apoi tot venea pe la fratele meu aproape in fiecare zi. cu vreo 2 luni in urma a venit la fratele meu si ne-am luat la vorba si am aflat ca ne plac aceliasi lucruri. dupa vreo luna l-am intrebat pe facebook daca ma place dar nu a raspuns, vorbim mai mereu pe facebook dar nimic nu stiu ce sa ma mai fac va rog dau funda pentru cel mai util raspuns

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e rusinos cand vine vorba de fete,prea tare l ai luat cu intrebarile astea, deocamdata multumeste te ca, corespondati, mai tarziu cine stie ce va fi

| dya333 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic,acu nu stiu daca la tine e doar placere s-au te-ai indragostit de el, se poate sa fie ceva trecator, in orice caz eu cred ca dragostea nu depinde de varsta.Se poate ca baiatul sa creada k iti bati joc de el stii si sa nu-si dea seama k tu il placi cu adevarat, poate i se pare k esti prea mare pentru el si fel de fel de situatii de astea. Daca vrei sa fii cu el si sa-i spui ce simti trebuie sa discutati mai pe indelete cu el si sa ajungeti la o concluzie. Sper k te-am putut ajuta:*

| SDC a răspuns:

SI u cati ani ai?

| didu73 explică:

Pai crec o sa razi de mine dar am 14