| XSecretLov3X a întrebat:

Hei. Buna ce mai faceti? Puteti sa-mi dati si mie niste sfaturi in legatura cu un baiat.Este colegul meu de clasa si are niste ochi superbii!(albastri) si imi place mult de el dar...nu stiu daca si luistraight face, desi toti colegii mi-au spus ca ii place dar nu stie cum sa facasad si nici eu (dau fundiza):X

Răspuns Câştigător
| Anto_5679 a răspuns:

Iesi si tu mai mult cu el si vb cu el pe mess sicerei webu`. daca ii place sau nu de tine cred ca iti poti da seama.adica daca petreci ceva timp cu el.si daca ii place si e prea timid sau nu stie cum sa faca ar trebui sa faci tu miscarea