| Annabella9719 a întrebat:

Hei buna TPU! Deci,de la un timp colega de banca/"prietena" se comporta foarte urat cu mine, si nu stiu motivul. Vreau sa spun ca am surprins-o de multe ori barfindu-ma.Am intrebat-o care este motivul pentru care se comporta in felul acesta cu mine,si ea ma ignora,parca nu ar fi auzit ce-am zis eu.M-am gandit sa ma mut din banca,dar nu am cu cine altcineva sa stau, si nici singura nu pot pentru ca suntem 30 in clasa si va dati seama ca toate bancile sunt ocupate.Nu inteleg ce a apucat-o.Noi suntem prietene de 9 ani, iar de aprox. 5 ani suntem/eram foarte bune prietene,si ne-am inteles mereu foarte bine,eram ca niste BFF, daca pot zice asa.Asadar va cer un mic sfat/ajutor.

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Poate e geloasa pe tine cu ceva, vorbeste cu diriginta ta, zii ca nu te înțelegi bine cu ea si o sa te mute happy

| losseru a răspuns:

Spune-i ca te doare in cur de ce zice