| anonim_4396 a întrebat:

Hei :* Buna TPU love struck Cine imi poate da si mie statusuri love struck Cu semne si tot felul de inimioare si chestii din astea love struck Fundoi love struck Logik:*:*

Răspuns Câştigător
| whiteangelptprosti a răspuns:

• ღ E prea tarziu sa`mi para rau…Stiu binee`! ღ
ai habar oare,mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?

Spui` ca e` o copila`, si ca nu` iti place asa`;| Dar asa` cum e ea, ti-a furat inima`;;]

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Azi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´.
Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

#º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata! "º#

Avem o miee de vise.[♥].

º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut.
Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º