| mataaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei! Cand m am intalnit cu prietenul meu, ne sarutam si a inceput sa imi dea palme la fund, sa imi puna mana pe sani... Eram intr o scara de bloc. Ce credeti ca inseamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cred ca era putin excitat...te dorea in momentele acelea, aceste atingeri sunt ca o invitatie deschisa la sex... daca esti pregatita, continuati asa, daca nu, ar fi bine sa vorbesti sincer cu el si sa ii spui daca te deranjeaza si sa fii cat ma convingatoare! unii ar putea-o percepe ca pe o lipsa de afectiune, asa ca nu-l mai lasa sa faca asa decat daca vrei si tu, alfel, peste o saptamana cand se va fi obisnuit cu sentimentul ca are voie, va vrea mai mult si nu va putea sa renunte la progresul facut big grin
2. se poate sa fi vazut asta pe undeva si sa i se fi parut cool, fara a sti neaparat ce inseamna. Si in acest caz trebuie sa vorbesti cu el. Comunicarea este TOTUL intr-o relatie, de orice fel!

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Inseamna ca este foarte foarte atras de tine si nu poate sa`si abtina sentimentele. happy
---> Te iubeste si de obicei, asa isi arata afectiunea fata de o fata.

---> Numai bine! puppy dog eyes

| LupulTurbat a răspuns:

Inseamna ca isi doreste sa faceti s.e.x! Vorbesc serios la fel am facut si eu cu prietena mea! Este o manifestatie sau o placere a noastra si mai mult este o dorinta de a face ce-ti spuneam la inceput! deci primesc fundita?big grin

| harciog a răspuns:

Inseamna foiala hormonala galopanta.

| liii a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te...

Răspuns utilizator avertizat
| Konica a răspuns:

Prea tare cinentariul harciog rolling on the floor)

| AnnaAbba a răspuns:

Vrea sa o faceti...Normal