| IngerCazator a întrebat:

Hei cand ma plictisesc imi place sa fac caterinca la telefon! Dati-mi si mie VA ROG FRUMOS numere de Orange ale persoanelor care va enerveaza pe voi si ziceti-mi si numele si prenumele lor... MS MULT VA PWP:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Flavius_1997 a răspuns:

0741568078 Andrei. Distractie placuta.

3 răspunsuri:
| Panteras a răspuns:

In primul rand nu e bine cea ce faci adica sa vorbesti cu persoane straine pe cale nu le-ai mai intalnit cu numar ascuns un pic de bataie de joc nu strica dar nu sa-i zici unde locuiesti sau chesti de astea

| Codreanu_Flavius_1997 a răspuns:

0741568078 Andrei, distractie

| Bejan_Andreea_1999 a răspuns:

0748618201. cineva din bacau are 25 de ani