| justme_3711 a întrebat:

Hei :*! care este diferenta intre a te da cu fond de ten sau cu pudra?batting eyelashes care e mai buna si nu-i dauneaza tenului asa rau? multumesc. ofer fundita

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi desii fondul de ten acopera mai bine imperfectiunile... Pudra nu patrunde in piele.asa ca nu ii face chiar atata rau.Insa si pudra si fondul de ten usca tenul.Si la un moment dat ti se va decojii pielea. dar trecewinking.
Funda?

2 răspunsuri:
| BadG1rl a răspuns:

Indiferent de ce produs vrei sa folosesti, pudra sau fond de ten. te sfatuiesc sa folosesti produse dermatologice daca ai probleme cu tenul.in felul acesta nu vei avea nici un stres.

| LetyArob a răspuns:

Fondul de ten acopera imperfectiunile si pudra fixeaza fondul de ten care va tine mai multe ore. Dar primul pas este crema de zi, apoi celelalte doua. fondul de ten trebuie sa fie de calitate si cu o nuanta, doua mai deschisa decat tenul tau. Sper ca ti-am fost de ajutor(mai exact mama mea, nu eu)