| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei.Cat castiga un agent la politie? Penrru ca vreau sa dau la scoala de agenti din Cluj.Si as vrea sa stiu aprox. salarul.Se merita? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se prea merita pentru ca banii sant prea putini pentru riscurile care si le asuma. Acum au marit de la 800 lei la 1400 parca. Romanii plecati din tara castiga mai mult decat un jandarm laughing

| bbnnmm a răspuns (pentru mgtow):

1.500 câștigă cei de la Poliția Locală, agenții de poliție câștigă mult mai mult.

| bbnnmm a răspuns:

Un agent de poliție câștigă, la început, 3.000 de lei. Îți spun sigur, am în familie un agent de poliție.