| danielavinca a întrebat:

Hei caut 6 admine de proba pentru o pagina mica are 150 de like stiu ca e mica dar eu sunt admina si pe o pagina mai mare si pot face pubb cine vrea sa dea add la id danielavinca si o sa fie de proba o saptamana daca e activa ramane permanent... deci va astept care vrea sa intre pe mess la id danielavinca sau sa strimita mesaj privat

3 răspunsuri:
| dulcemarie a răspuns:

In ce consta proba?

| danielavinca explică (pentru dulcemarie):

Te pun admina si in saptamana de proba trebuie sa vad cum te descurci atat intra pe id danielavinca si vorbim

| danielavinca explică (pentru dulcemarie):

Intra pe id si vorbim