| anonim_4396 a întrebat:

Hei. ce credeti ca este mai bun pentru. a avea un bronz frumos...produse"pentru accentuarea bronzului". sau "autobronzant"... p. s:am o piele fff albastraight face. funda:*:X

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai draga mea, tu ar trebui sa folosesti produse pentru accentuarea bronzului pentru ca este si mai sanatos decat autobronzatul si dureaza mai mult.Pe langa asta daca folosesti produs de accentuat te-as sugera sa folosesti si uleiuri sau creme pentru protectie ca sa nu te arzi :D.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

daca vrei sa ti se accentueza bronzul ar trebui sa folosesti crema cu 30 % protectie sau daca vrei sa nu iti accentuezi asa mult ar trebui sa folosesti cu 50 % protectie :D. Sper ca te-am ajutat.Mult succes

2 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Cuptoru cu microunde!

| roxii_1257 a răspuns:

Eu zic sa folosesti produse pentru accentuarea bronzului, eu am folosit autobronzant si mi se facea pielea galbenahee hee Dar nu sunt fff alba...asa mai spre chocolatiu :d