| CristinaTa a întrebat:

Hei ce faceti?
cum as putea sa ma ingras am 14 ani si am 40 de Kg, De mancat mananc orice as manca nu ma pot ingrasa

Ma puteti ajta cu ceva si nu vreau raspunsuri baga fast-food mult
scuze categoria
funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| SweeetGirl a răspuns:

Categoria dupa mine e buna, pai existe persoana care mananca tot si nu s ingrasa si alte persoane care se ingrasa si de la paine(am dat un exemplu)Dar cat ai in inaltime?(vreau sa stiu ca dupa in inaltime iti pot calcula si greutatea care trebuie sa o ai)

| CristinaTa explică (pentru SweeetGirl):

Pai am 1.64

| SweeetGirl a răspuns (pentru CristinaTa):

Multumesc ca mi-ai raspuns, pai din cate mi-ai spus doctora trebuie sa ai (in cazul tau)50-55Kg,nu te ingrijora si sa nu bagi medicamente in tine ca altfel peste un timp vei deveni obeza(este adevarat ca asa a fost un prieten de familie)Ia-o incet nu te grabi n-are nimic daca esti mai slabuta.Nu te speria! Poti lua cateva vitamine daca vrei dar ai grija cate iei si cand iei, cere sfatul unui medic daca

| boogieman843 a răspuns:

Poate ca metabolismul tau este diferit, du-te la doctorlaughing eu la 14 ani am 55-60 kgbig grin nu stiu sigurlaughing... si