| adellyna a întrebat:

Heihappy ce inseamna ROFL? am vazut la o tipa pe hi5 numela asta si la poza unei prietene i-a comentat cineva cu ROFL. ce inseamna?

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

ROFL= Roll on the floor laughing. Este ca semnul "rolling on the floor"

| YoungSteve a răspuns:

Roll on flow lough parca asa se scrietongue

| roberta_3262 a răspuns:

ROFL inseamna ceva foarte de ras, sa te prapadesti de rashee hee...cum a spus marrr ROFL, este semnul 'rolling on the floor'

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! ROFL - rolling on floor laughing, sau rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu va mai luati dupa altii! Sunteti prosti! CrEdEtI ca ceilalti nu-si dau seama?