| Blonda:X a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre profilul stiintze sociale? Este cineva la acest profil? Ce parere aveti?:*:Xms:*:X

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Eu sunt la Stiinte Sociale si e super profilul. Intr-a 9-a si intr-a 10-a e putin solicitant, dar dupa esti liber ca pasarea cerului, toate obiectele sunt foarte usoare si domina o atmosfera calma, de plictiseala. Mie-mi place big grin

2 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Pai am o parere buna, sti poti sa mergi!

Adica, daca vei merge acolo o sa fie bine, ca toate celelalte trebuie sa urmezi o facultate! Iar daca vei urma stiinte sociale, pedagogic, si mai bine, deoarece este un liceu teoretic si poti urma ce facultate doresti!

Succes:*:*:*

| matt25 a răspuns:

Depinde doar de tine ce parere ai despre acest profil. Dupa parerea mea este cel mai misto profil, desi eu am terminat liceul de ceva ani...