| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Hei ce sa vorbesc cu baiatul care il plac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Intreaba si tu ce parere are despre fete in general si dupa ce parare are despre tine si dupa cum ar vrea sa fie iubita lui si din astea

| Blackrose101 a răspuns:

Ati putea vorbi despre pasiunile voastre.Asa poti vedea ce ai in comun cu el.

| AnonimSpinit a răspuns:

Vezi ceea ce ii place, incerca la inceput sa te apropii de el ca si prieten, si sa il "convingi" oarecum sa te puna ca printre primele persoane in care are incredere, sau cauta ceva activitate ce aveti in comun, vorbiti despre acea activitate si dupa parerea mea o sa continue conversatia de la sine happy, daca si lui ii place de tine. Bafta!