| Clauuuudia a întrebat:

Heihee hee ce schimbari de look as putea sa mai fac pana incepe scoala? mi s-a intamplat ceva ce m-a determinat sa-mi schimb caracterul si infatisarea.Mi-am lasat sprancenele sa creasca ca sa le pot pensa altfel,vreau sa ma vopsesc si sa-mi pun exetensii,eram grasuta si am mai slabit(nu am slabit inca cat as vrea dar inca continui). altceva? cum sa ma imbrac(sunt inalta,am 1, 70)? as vrea si eu poze cu tinute mai "elegante" ca sa zic asa laughing ce culori mi se potrivesc(am tenul inchis)? cum ar trebui sa ma machiez(am ochii caprui)?

1 răspuns:
| TeuuBd a răspuns:

În legătură cu machiajul un mic truc este să îţi aplici alb strălucitor sub sprâncene şi în colţul ochilor, dar nu exagerat. Poţi să te tunzi cu cărarea într.o parte. Uită.te pe youtube, sunt o grămada de coafuri pentru toate tipurile de păr. Şi eu am tenul mai închis pentru că sunt de la mare şi mă prind foarte bine culorile : alb, negru şi roz pal. Şi nu îţi vopsi părul aşa de devreme, o să ai părul ca o mătură şi o să regreţi când o să creşti mai mare.