| mataaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei! Ce trebuie sa fac pentru ca baietii sa intoarca, capul dupa mine? Mersi!

Răspuns Câştigător
| AcAd3Leeee a răspuns:

Eii...Nu este foarte greu
1. Fi epilata tot timpul
2.sa nu ai multe cosuri(deoare ce suntem fete si mai avem cate1-2 cosuri pe fata si nu le sparge!)
3.Acum baietii nu se mai uita la hahalere de astea gen(toc inalt buzele -mult glos 1 kg de fond de te-1kg de pudra si machiate strident)Trebuie sa fi tu insati sa fi naturala dar poti incerca si niste dermatograf acolo ceva
4.Sa nu fi plinuta(pentru ca grasa suna cam dizgratios) dar nici slaba
5. Spatele drept, incredere in tine, cat mai multe sporturi
6.Nu flirta pe net cu necunoscuti
7.FI TU INSATI nu iti schimba comportamentul cand un baiat este aproape de tine
8.Alege tinuta adecvata fiecare iesiri
Multa bafta! Si sper sa primesc fundakisste-am pupat

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai putea umbla goala pe strada.

| AnnyXoxo a răspuns:

Hmmm.

1. trebuie sa arati bine adica sa nu fi grasa nici foarte slaba. big grin
2. sa ai fata frumoasa fara cosuri happy
3. sa nu folosesti mult fond de ten si sa fii naturala
4. sa fi epilataa tot timpu
5. sa ai un par frumos
6. sa mergi frumos
7. sa te imbraci bine

| CristiPavel a răspuns:

Sa iti placa mult de tine, sa fii feminina.

Pentru asta e nevoie sa te educi, cum sa te educi in aceasta privinta am scris aici:
http://castigatimp.com/......rsonala-i/

Pentru a-ti placea mai mult de tine asa cum esti, pentru a descoperi ca ai tot ce trebuie deja in tine, poti citi asta:
http://castigatimp.com/iti-dai-seama-cat-esti-de-tare/

| mataaaaaaaaaaaa explică:

AnnyXoxo si Innu stiua amandoua meritati fundita, dar ii dau Innu stiuei pentru ca are doar o fundita.
:*