| alinutzu98 a întrebat:

Hei cei care imi trimit felicitari sa le trimit si eu. celor care imi trimit mersi:mult-P:S-cum sa pune o poza la profil si trimiteti felicitari si va trimit si eu.

Răspuns Câştigător
| CristinasiVlad a răspuns:

Poza de profil se pune in felul urmator :
intri la editare profil [e pe stanga ]
apoi iti apare mai jos "selecteaza imagine de profil " si dai alege fisierul apoi cauti poza care o vrei si dai "salveaza profil ".
felicitarile :
intri la "vizualizare profil " e pe stanga
apoi alegi felicitarea scrii un mic mesaj [[daca vrei ]] si dai trimite felicitarea
. sper ca ti-am fost de folos
FUNDA te rog?; o3

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Intri la editare profil si acolo iti scrie alege fiesierul pentru fotografie.E destul de simplu o sa vezi.Dar sa nu uiti sa dai salvare modificari ca daca nu nu-ti apar modificarile.Baftawinking