| mary a întrebat:

Hei ciao! la ce ore faceti circ si in ce fel?

Răspuns Câştigător
| gabryel a răspuns:

La noi in scoala...la fiecare ora cum e la voi in pauze asa e la noi la ore si nu numai clasa mea face circ la ore, toata scoala face, in ce scoala am ajuns...mai bine ma duceam cu vaca la pascut.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Victoria a răspuns:

Eu ma limitez la a vorbi cu colegii si la a trimite sms-uri, insa sunt care joaca si poker pe bani in ore laughing

| mary explică:

In vederea primului raspuns cred ca s-a inteles gresit intrebarea. eu am intrebat doardaca faceti circ la orele de curs. nu inseamna ca fac si eu acelasi lucru.

| Libelle a răspuns:

Suntem cei mai nebuni deci la istorie, cultura civica, desen, franceza, sport, ...doar vreo trei profi ne tin in fraulaughing

| gabryel a răspuns:

Merci pentru fundita...nu ma asteptam sa primesc