| Meryem027 a întrebat:

Hei, cine-mi spune si mie niste coduri pentru mortal kombat 4? Adica schemele tipice fiecaruia, habar n-am ce butoane trebuie sa apas. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Apesi f4 si dai la moves list. aici iti explica miscarile lor. hk - picior lung,
lk - picior scurt, HP - pumn lung, lp - pumn scurt, blk - aparare, rn - alergare.
Faci combinatiile de taste prezentate in meniu si o sa ramai uimita. Nelamuriri la adresa bbjhhrugs@yahoo.ro