| Cartarescu_Denisa_1998 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie unde lucreaza Andreea Balaban cea care are blog si vlog, pentru ca de fiecare data spune ca lucreaza pentru o firma dar nu spune ce firma si ce lucreaza, cine stie daca poate sa spuna.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Faci investigație de ploițist, nu crezi?
Lasă fata-npace; nu are motive pentru care să-ți spună ție sau altora detalii despre jobul sau viața sa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"Cantautor-persoana fizica autrizata". Contractele si sumele incasate sunt excrocherii.

| Dalmore a răspuns:

A spus intr-un video cu ce se ocupa. Marketing? Nu mai stiu. Stiu doar ca a terminat Facultatea de Sociologie. Si eu m-am intrebat ce face, ca pare ca are prea mult timp liber, dar cred ca isi castiga banii din YT si photo shooting-uri.
Uite aici video, eu nu am rabdare sa ma uit :))
https://www.youtube.com/watch?v=kdIbBTyms6Y

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru Dalmore):

Si-a depus dosarul la Sociologie dar a intrat pe loc cu taxa.Asa ca a ales Stiinte politice unde a intrat la buget.

| barosanu69 a răspuns:

Face videoceat