| 133 a întrebat:

Hei
straight face
cred ca asta e cel mai aiurea revstraight face
stau acasastraight face
nu am cu cine sa iesstraight face
cu familia e plictisitor
:_<
dati. mi si mie o idee.
ce as putea face
in afara sa dorm si sa ma uit la filme

14 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai si eu o sa stau acasa si o sa ma uit la filmehappy
worried worried worried

April
| April a răspuns:

Eu urasc revelionul. De obicei imi plac petrecerile dar niciodata in noaptea asta nu mi-a venit sa ma distrez. Imi e prea evident ca numaratoarea inversa continua inexorabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa vorbim pe mess...laughinglaughing.

Eu trebuia sa merg la vara`mea... dar nu mai merg, voi sta si eu acasa, si nu suporttt o sa fie cel mai aiurea reveliooooonnnncryingcryingcrying. Eu o sa ma uit pe la Tv, pe programele astea de revelion... o sa joc carti cu taica-miu si o sa manclaughing. Suuuuuuuuper plictisitor!

An nou ferici!

| hasegawa a răspuns:

Wow, pai ar trebui sa fi in Japonia, cei mai tari, la ora 12 dorm, nu am nici mancare, nici bautura, incerc sa va gasesc posturile voastre de televiziune sa ma uit la ceva, macar sa-mi clatesc ochii, daca tu spui ca este cel mai urat revelion si ai impresia ca este... te inseli...Insa sunt deja in 2010 de 2 ore si trei minute asa ca ma bag in pat ca la voi este inca 6 asa ca mai aveti de asteptat.Bafta la uitat la tv. aaaLa Multi Ani!

| muffin94 a răspuns:

Urasc revelionul.Nici eu nu stiu ce sa fac...Probabil o sa stau pe TPU laughing

| cucu a răspuns:

Aoleeeuuu voi va plangetzi?
eu sunt in maroc unde nu cunosc pe absolut nimeni si dupa munk o sa ies in oras singur trebuie sa gasesc eu ceva ...sau pe cinevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. O sticla de bere ca sa te simti mai vesela si sa uiti ca te plictisesti...laughing da si un film e bunwinking. Daca ninge pe la tine iesi afara cu cineva la o bulgareala. Sper sa te simti mai bine ca mine.

| daii a răspuns:

Poate e cam tarziu pentru raspuns dar.si eu la fel eram. Cu familia? bleeah.naspaoh go on. Am chemat o prietena la mine.si la 12 noaptea am iesit afara.Ne-am cunoscut cu unii.si noh.aia ne-au chemat la o petrecere dar desigur ca noi nu am acceptatlaughing. Dar ei erau atat de insistenti...si noh.au tot insistat. m-au urmarit pana acasa.adica la usa ca eram in acelasi bloclaughing). au sunat la usa sa ma cheme la petrecererolling on the floor. In fine. m-am distrat super tare.si eu care ziceam ca ce? cu familia fac revul? Probabil daca as fi fost cu prietenul meu.nu as fi ras atat de multlaughing pe seama unorawhistlinglaughinglaughing

by daiiwinking

| tudy_5862 a răspuns:

De obicei în marile oraşe sunt spectacole în pieţele importante. Concerte, focuri de artificii. Ia-ţi vreo 2-3 prieteni care stau şi ei acasă şi duceţi-vă acolo happy. Oricum, an nou fericit.

| dewtsa a răspuns:

Nu cred ca esti singura... suntem in aceeasi situatie. eu cel putin, stau acasa ma uit la filmede craciun, ascult muzica si stau pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa citesti o carte, sa repeti lectia,... nu prea stiu ce sa iti spun pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie.

| amOre) a răspuns:

Waw
si eu care credeam ca sunt unika) la fel si eu stau mai nimic nu fac...tV, net, muzicaa mai mananc kite ceva, oricum nu mi se pare mare sarbatoare, e doar inca un motiv de a bea si a minca =p poate ca'mi voi schimba parerea cind voi merge si eu sa ma distrez, prietenii mei nu sunt)care pe la bunici, familii, nu'mi ramine decit si eu sa stau si sa ma plictisesc supeR tare) akus ma enervez si merg la nani sad

UN An nou fericit pentru cei care simt ca este sarbatoare)de fapT la toti

bye :*

| anonima_4990 a răspuns:

Pai la mine vine o prietena ne uitam la artificii...la filme...bemlaughingbig grin