| Yvonnnee a întrebat:

Hei! Credeti ca este mai ok sa fac pozele de promotie cu un fotograf care sa fie femeie deoarece poate sa imi dea niste sfaturi avand in vedere cum sa stau in poze sau nu conteaza? Ce tipuri de poze de promotie va plac? Afara sau inauntru? Cu ce sa ma imbrac? Sa port mai multe tinute?

Răspuns Câştigător
| Bianncax a răspuns:

Poti incerca mai multe tinute, fa cat mai multe poze ca sa ai de unde alege, si eu as zice ca afara pentru ca vor iesi mai bine datorita luminii, dar poti incerca cateva si inauntru, intr-un loc frumos. Despre fotograf nu prea cred ca are relevanta daca e barbat sau femeie, conteaza sa se priceapa si sa te simti tu bine. Dar daca crezi ca te-ai simti mai confortabil cu o femeie si ca ea ti ar putea oferi sfaturi mai bune, atunci fa cu ea. Bafta!

1 răspuns:
| ivsioana a răspuns:

E mai ok cu un fotograf femeie, cele basic, eu zic ca afara e mult mai bine, rochie eleganta, asta doar daca vrei. sper ca te-am ajutat!