| M' a întrebat:

Hei:*
cum as putea sa o conving pe mama unei prietene sa o lase in seara asta la discoteca?happy

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ii poti sune ca este cu tine si nu i se intampla nimic rau doar e prietena ta
e weekend ---. distractie, dupa incepe din nou scoala si trebuie sa va indreptati mediile [ daca este cazul ]
cam asta fac toti oamenii la varsta voastra
sa-i zici ca va intoarceti la o anumita ora
s-o pui pe mama ta sa vb cu mama ei [ asta merge la mine laughing ]
ce poate sa fie rau?!
succes

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Poti sa ii spui ca e ziua unei alte colege si se duce la discoteca sa isi petreaca cu cateva colege pe acolo si ca vine si mama acelei prietene cu voi tongue poate o convingeti laughing
Distractie placuta daca mergeti happy

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Pai daca nu vrea sa o lase inseamna ca are si ea motivele ei.motive care de altfel le au o gramada de parinti cand vine vorba de plecatul copiilor lor in cluburi discoteci etc.incearca sa ii dai detalii despre iesirea voastra:cu cine iesiti ce faceti, la ce ora veniti. daca tu ai mai fost spune-i ca nu ti s-a intampalt nimic rau si ca sunteti in siguranta in grupul cu care mergeti. thinking nu stiu... oricum distractie faina daca iesiti :*