| SmileIsForFree a întrebat:

Hei. Cum fac ca, pe hi5, sa scriu cu diferite nuante de culori? De exemplu, daca eu vreau cu bleu, si scriu " blue " e prea inchis.

2 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

La Modifica Aspectul happy dupa ce intri acolo iti apare sus in dreapta creaza un aspect pentru profil happy dai click. si iti apar 3 categorii, pagina globala din astea. siti apar spatii goale unde scrie culoarea textului. si copii codurile de pe googlelaughing dar nu stiu exact site. ul happy Scrii Coduri Culori Pe Google thinking Funda?happy

| SmileIsForFree explică:

Cand lasi comenturi.