| Sosetsicaaa a întrebat:

Hei happy cum pot sa ii spun unei preietene... e cea mai buna prietena a mea fetele din clasa isi spun pysy, beibi chatterboxda as vrea ceva original si care sa sune bine puppy dog eyespuppy dog eyes pareri? funda pentru cele mai multe "porecle" si vot la cei care imi raspundwinkingkiss

2 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

A mea pasarica, pasa`,iubi,iubita,fata mea, amore, cariño(dragut.o). Depinde cum iti vine pe moment sa-i spui.Cum iti vine asa o sa o strigi.doar nu o sa stai sa te gandesti, si dupa aia de abia sa o chemi.

| Aanyaa a răspuns:

HaHalaughing