| ZoZoHeart a întrebat:

Hei. Cum sa fac sa primesc muuuuuuuuuulte vizualizari la filmulete pe youtube? Stiu ca trebuie sa adaug multa lume la prieteni etc., dar vreau ceva gen site-uri de distribuire a filmuletelor. Ma ajutati happy?

Răspuns Câştigător
| TNSFDN a răspuns:

Un truc ar fi sa te duci la cautare pe youtube sa scrii un cuvant legat de tema videoclipului si iti vor aparea recomandari. Poti sa folosesti cuvintele de la recomandari in titlu, descriere sau la etichete.