| hopekitty a întrebat:

Hei big grin.Am o pagina pe facebook iar 'talking about this' este scazut cum pot face sa creasca? ajuta daca fac mai multe 'joculete'?laughingbig grin Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Poti face pub cu alte pagini sau sa mai postezi concuri, poze, bancuri ETC,

| Deea8D a răspuns:

Paii trebuie sa aduni mai multi fanii pe pagina care sa vorbeasca despre asta adica sa intre pe pagina ta, am si eu o pagina "Let's be idiots" daca vrei te ajut sa cresti daca vrei baga id'ul lets_be_idiots.