| dianarockstar42_8784 a întrebat:

Hei big hug
am si eu o mica problema
la arhiva la messenger nu la o anumita persoana nu imi apare toata conversatia doar o mica particica.credeti ca as putea face ceva ca sa imi apara toata? mersi big hug funda

2 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Da.
Dai click la lista de messenger si dai sus unde scrie messenger si iti apare o lista si te uiti jos unde scrie "preferences" dupa aia iti mai apare inca o lista si in stanga iti apare o lista mica unde scrie "general, alerts&sond" etc. si cauti in lista aia unde scrie "archive". Dai click pe "archive" si dai la "Yes, save all of my messages". Dupa, dai Ok sau Apply. Asta era tot

| xxCupcakExx a răspuns:

Idem AlisSe. ce mai faaci didiii?smug>big grin