| niko a întrebat:

cine joaca lady popular. sunt dabea la lvl 5 si nu stiu km sa o pun sa doarma si sa faca baie... help?batting eyelashes mersi:X:X dau funda:X

1 răspuns:
| VIPlidia a răspuns:

Pentru a putea sa faci baie domnsioarei trebuie sa inchiriezi un partament(Oras-Agentie Imobiliara)Dupa ce ai inchiriat un apartament,mergi la apartament(Oras-apartament)mergi in baie,si vezi sus la apartament o imagine,niste stropi, da clik pe ei, si pune-o sa faca baie timp de 15m minute.Pentru dormit(te sfatuiesc mai intai sa o pui sa faca baie)mergi tot la apartament,la dormitor,iar de data asta vei vedea ca imagine sus la apartamnet(la camera de apartament)o luna, dai clik pe ea, iar dupa necesitatea domnisoarei o pui sa doarma.