| love0910 a întrebat:

Hei! Daca merg intr.o tabara la Alba-Iulia si eu sunt din Suceava ce mijloc de transport in comun pot folosi? Exista trenuri pe ruta asta? Ajutati.ma, nu ma prea pricep pentru ca de obicei folosesc masina personala dar acum nu pot. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general cand se merge in tabara se asigura si transportul.

oricum ai si tren direct, din pacate face 10 ore sad

| love0910 explică (pentru suntserios):

:-( da...pai sunt noua la faza cu taberele deci nu ma pricep. Pit sa te mai intreb ceva, te rog?

| suntserios a răspuns (pentru love0910):

Baga mare