| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Daca vrem sa ne inscriem la lala casting trebuie sa avem neaparat intre 18 - 25 de ani? Nu ne putem inscrie daca avem 10 sau 13? =]].

4 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Si ce sa faci? Sa te pupi cu aia toata ziua la 13 ani? Daca esti o actrita si o canareata asa buna, inscrie-te la opera! Acum chiar sunt sigura ca toti fanii LaLa Band sunt copilasi de 10-13 ani, orice ar spune obsedatii!
rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
E bine ca esti optimista! Du-te si incearca, la urma urmei Cristina avea veo 15...deci...drum bun! laughingwinking

| Dahliaa a răspuns (pentru inconscient):

=]]] Nu am zis ca am 13 nici 10.Imi place Pariu cu Viata, dar nu exagerez =]]. Adica nu sunt chiar atat de obsedata =]]].

| inconscient a răspuns (pentru Dahliaa):

Ai 11 sau 12? Glumeam! Ma simt usurata. N-am nimic cu ei, nu-mi plac, dar nici nu-i urasc. Au ales doar cel mai prost mod in care sa-si arate vocile, care sunt....superbe!

| Dahliaa a răspuns:

happy.