| carinutza373 a întrebat:

Hei, dau funda, scuze categoria ca ii cea mai populara, happy cine imi raspunde la intrebarile astea o primeste: ce ii ruleta ruseasca si care is toate tarile calde (ca trebuie sa merg undeva la vara) doar 20 min la dispozitie!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tarile calde sunt tarile unde se duc pasarile iarna iar ruleta ruseasca e doar o ruleta care se joaca doar in rusia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa joci ruleta ruseasca?laughing)...nu ii indicatlaughing

| carinutza373 explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus ca vreau sa joc, numa sa stiu ce ii

| DNSK a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu pistolul de playstation

Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns (pentru Kolors):

Da nu mie mahlaughing) zi ei sa-ti dealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns (pentru Kolors):

Mi-ai scris mie, copilule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru carinutza373):

Se joaca cu un revolver...are 6 locuri de gloante din care unul singur are glont, fiecare jucator trebuie sa puna pistolul la cap si sa traga... daca a nimerit glontul ghinionul luilaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| DiazAndreea a răspuns:

Ruleta ruseasca este un joc periculos, ruleta fiind un pistol cu un cartus in el. uitate la video lu rihanna-russian rulette si o sa vezi cam in ce consta jocul..si la vara ai putea sa mergi in Valencia, Spania iar dupa la Ibiza ca e aproape ajungi repede, bafta