| CrissTinutza03 a întrebat:

Hei!
De ce baieti le pleznesc peste fund pe fete?
FUNDA celui mai detaliat raspuns!

5 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

O fac doar cei perversi sau cocalari din aceste categorii daca esti baiat rafinat nu o faci ( bine nu poti sa te abtini sa nu te uiti la tate dar asta aia intre rafinat si cocalar pervers)
Eu de exemplu imi tachinez iubita zicand pisi pisi ha te scot la un sucwinking
Eu joc teatru destul de bine si de fiecare data o enervez putin dar is subtil daca e ceva in gen vezi ca vine un pervers is in gen de prin soapta ii zic si ii pun mana pe fund
Pe scurt este o chestie de bun simt chestia asta si daca o faci ca sa o aperi in gen e cam normal

| CrissTinutza03 explică (pentru Xdreaper21):

Unii colegi ma considera "buna", este si aceasta o cauza?

| OldSoul a răspuns:

Depinde si de varsta.
Pana la o anume varsta le plesnesc pentru ca ele se enerveaza supara, si intr-un fel e comic.
Iar dupa aceea varsta e doar perversitate.

| vocea a răspuns:

Buna, as vrea sa spun ca in primul rand baietii dau palme peste fund fetelor care sunt mai "dotate" ca sa zic asa, nu ai observat? Singuru motiv pentru care baietii dau palme fetelor peste fund este acele de a face persoana respectiva sa se apropie mai mult de acel baiat si pentru ai acorda mai multa atentie, asta e primul motiv si cel mai intalnit caz. Mai sunt si altele, ca de exemplu : datu-l palmii la fund este un mijloc al baietilor de a face fetele sa faca dragoste cu ei, alt motiv este acela doar pentru "distractie " ca sa zic asa.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru CrissTinutza03):

Dap
Buna bunaciune frumoasa foc ( in familia asta )
Da cati ani ai ma rog?