| MariaMra123 a întrebat:

Hei! De ceva timp am in minte sa-mi fac piercing in limba. Poate sa ma ajute si pe mine cineva cu niste sfaturi despre infectii, durerii si umflatura a limbii?

Răspuns Câştigător
| ZeroKidd a răspuns:

Eu am avut piercing ( limba) o luna happy. deci iti spun din propria experienta.Nu sunt genu sa vin si sa vorbesc doar din auzite... infectia o faci in general de la : lapte, smatana, cascaval(derivate ale laptelui) timp de 2 saptamani evita asta si prima saptamana nu manca foarte cald... durerea este suportabila nu este cum zic altii ca lesini si prostii de genu iar limba umflata daca pui gheata poti sa o ai si 3-4 zile happy

| MariaMra123 explică (pentru ZeroKidd):

Multumesc de sfaturi. Ce te-a facut sa ti-l scoti?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

rolling on the floor Sa vezi cum o sa vorbesti dupa aia laughing.

| MariaMra123 explică (pentru William):

Mersi de incurajare laughing))

| BiaBybbyBia a răspuns:

Eu nu te-as sfatui sa faci asta prntru ca esti fata. O fata trebuie sa fie cat mai feminina, cat mai sexi. Nu te supara ca iti zic, asta este parerea mea. Si eu am vrut sa imi fac un tatuaj, si m-am gandit ca nu se va vede bine deloc.

| MariaMra123 explică (pentru BiaBybbyBia):

Stiu ca sunt fata.Am avut in vara piercing in buza dar m-am plictisit repede de el si as vrea sa incerc ceva nou.Tocmai ca sunt fata, un piercing in limba nu iese in evidenta decat daca ma "joc" cu el.