| Biencussa a întrebat:

Hei...de ceva timp..totii tipi mi-au pus aceeasi intrebare. zilnichee hee : vrei sa fi cu mine iar eu de fiecare data am raspuns : nu stiu ma mai gadesc si de daata asta chiar imi place de cineva esti un baiat dragut si nu stiu daca ma place si el. va rog dAti`mi ideeii cum sa aflu please

Răspuns Câştigător
| skrillex79 a răspuns:

Nu forta lucrurile, poate iti place de el, dar el daca nu te place nu are nici un rost sa fiti impreuna.Si uite un sfat:fi tu insati! Si daca vrei sa afli daca te place, o sa simti, vezi cum se comporta cu tine. Sper ca te-am ajutat. Pupici:*

| Biencussa explică (pentru skrillex79):

Mdea... ma place..se vede..se compoirta bine cu mne...ma ia in brate si deastea..si de aia m-a pus intr-o situatie groasnik in care nu'sh ce sa fac big grin oh go on mersi de raspund big grin

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Vad ca toate pustoaicele de 13-14 ani au inceput sa dea sfaturi.Mda...