| BeInnocent a întrebat:

Hei. De curand am inceput o dieta recomandata de Carmen Bruma si ca sport voi urca un deal din apropiere in fiecare zi. Am mers acum cateva zile si am obosit foarte tare. Credeti ca pana la jumatatea lui iulie daca urmez cu strictete tot voi putea slabi 10 kg? slabesc destul de repede in general.

2 răspunsuri:
| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

FARA DULCIURI, CIPSURI, COLA, SAU BAUTURI ACIDULATE. MULT SPORT! MULTA APA... CANTITATI MICI DE MANCARE.Si mananca incet la fiecare masa, nu te grabi, mesteca mult.si am incredere ca vei slabi! SUCCES

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Dac te tii cu strictete de dieta bineinteles ca vei slabii.Eu una cu putin sport si dieta am slabit 4 kg in 4 zile.