| marina11 a întrebat:

Hei.de obicei intrebarea mea este legata de madalin.ca sa nu scriu mult trec la subiect. i-am zis unei prietene cand am iesit de la scoala. k mananc multa guma. iar nu stiu cum da madalin o auzit.laughing)) si m`o intebat de ce.eu am zis ca nu stiu. k asa imi vine. apoi am zis eu depsre o pr ff buna de`a mea cu care vb de toate pe mess...si el o facut un semn obscennnnn laughing)) apoi am jucat adevar provocare asa.si andra(fiind una din cele mai bune prietene ) l-a intrebat cat la suta ma place el a zis 100% prima data si apoi 99%. eu am fost intrebata daca il plac si am zis hmmm da apoi am mai stat 5 min si am plecat ca era tarziu. am zis doar pa si atat. si maine are campionat de fotbal. crede`ti k trebuia ceva mai mult?
PS:noi suntem impreuna da.parca nu suntem adica.nu stiu ce fel suntem. sfaturi pentru aceasta relatie multeeee si

Răspuns Câştigător
| robyiyo a răspuns:

Ai incercat o intalnire, sau ceva in 2? Asta ar trebui sa faci, fara colegi/ prieteni in jur, doar voi doi. Si cu campionatul ala de fotbal, daca tu chiar il placi, ar trebui sa te duci acolo doar sa il incurajezi, chiar daca pierde sau se face de ras (daca ai timp).