| Mallym2442 a întrebat:

Hei.De unde pot lua poze artistice? Ceva blogg-uri?:d Si dati-mi va rog niste statusuri :d. Multsumesc, cele mai faine =p~, primesc funda!:*

Răspuns Câştigător
| ElyK20 a răspuns:

Http://www.deviantart.com

2 răspunsuri:
| SunShine_5894 a răspuns:

Hmmm...se pare ca nu ai auzit de creative monkeyz. http://creativemonkeyz.com/category/la-cafea/inspiratie/ Trage pagina in jos si cauta ce iti place. Exemplu: Arta lui...(sunt o gramada).

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Www.weheartit.com
De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

"• Zambeste mereu`. chiar daca ti`e greu. chiar daca te doare. zambeste si fi tare`! happy •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult!

"Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n-are nevoie de tine`!""
"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi, le primesc cadou♥

`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata