| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Deci.
Am o relatie de 3 luni(fara cateva zile) si azi, l am lasat pe iubitul meu sa imi puna mana pe sani (in sutien). Si ne atingem zonele intime
Credeti ca e prea devreme?

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

Da, este prea devreme. un baiat tanar ar spune orice si ar promite orice ca sa isi poata satisface curiozitatea in ceea ce priveste persoanele de sex opus.
Asa ca asculta-ti ratiunea, nu pe a lui.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu ai mentionat ce varsta ai.Cum ai vrea sa ghicim? 3 luni = e impotent daca aveti 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

16 aman2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca aveti 16 ani, e ok daca faceti asta doar pe haine, nu direct in zona, direct acolo....stii ce vreau sa zic!