| SweetAndDead a întrebat:

Hei!Deci am si eu o problema.O prietena statea inainte numai pe invisibile pe mess ,iar acum a inceput sa stea pe avalabile dar mie chiar daca e online mi-o arata offline.Din ce cauza credeti ca e asta?Ce ar trebui sa fac?Fundita!:*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! deschide lista ta de mess, apoi dai click pe poza ei de la avatar, si vezi ca iti apare 2 categorii una
e pentru onnline si a 2 a e pentru offline permanently.cred ca e bifata a doua casuta debifeaza si vezi ce se intampla.

3 răspunsuri:
| DjL99 a răspuns:

Poate e suparata pe tine, v-ati certat recent? discuta cu ea, nu pe mess ci fata in fata. poate are un motiv intemeiat, poate te considera enervanta, plictisitoare, nu am de unde sa stiu.

| DaliiLa a răspuns:

Pai s-a bagat offline doar pentru tine big grin!

| SweetAndDead explică:

Nu e din aceasta cauza, deoarece ne intelegem foarte bine.