| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy deci ...eu si prietena mea vrem sa facem un blog...chestia e ca nu ne-am decis ce nume sa-i punem. Intrebarea mea este : puteti sa ne dati niste sugestii de nume? blogul e despre fashion, style, pareri despre muzica, filme big grin chestii de genu
PS: sa fie in engleza sau franceza

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand doar platforma, si anume www.ucoz.ro - eu personal sunt foarte multumita de ceea ce ofera...
Succes si asteptam link-ul :)

5 răspunsuri:
| hecamefrommetalland a răspuns:

Fashfilms.(fashon si filme)

| Melany8 a răspuns:

Poate următoarele denumiri fashion blog, musical blog, fashion music, music style, fashion style
Sper că te-am ajutat cu ceva

| anonim_4396 explică (pentru Melany8):

Multumesc pentru ajutor :*

| dyana147 a răspuns:

About teenagers

| anonim_4396 explică (pentru dyana147):

Merci :*