| Helene a întrebat:

Hei deci o sa va spun povestea meahappy
Sunt de vreo 2 saptamani la scoala in Franta, si ok stiu ca e devreme, dar sentimentele nu asteaptahappy
Baiatul de la mine din clasa de care imi place, care la inceput nici nu se uita la mine, acum tot se uita...
Adica in ora de istorie, a pus un baiat din fata sa ma intrebe daca am facebook(discret, dar eu am auzit)
Tot cu acel baiat, la piscina la innot, el fiind pe alta...parte, vorbea prin semne cu tot acelasi baiat happy
A zis ceva si acel baiat a dat din cap in semn ca nu stie.
... Oare ma place?
Adica, chiar daca as stii ca ma placa, poate as mai astepta, sa se calmeze tot, sa il cunosc mai bine. Dar nu stiu de ce face aceste lucruri.Adica cand ma uit prin clasa el se uita la mine...happy
Help love struck Merci! Vreau un sfat happy

6 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Sunt aproape sigura ca te place daca la pus pe baiatul ala sa te intrebe daca ai facebook.Si se mai si uita la tine.
Lasal pe el sa faca primul pas
Si eu zic sa nu il intrebi daca te place ca se poate intampla orice
-sa zica ca nu
-sau sa te jigneasca si sa zica ca niciodata nu tear place
Mrg eu zic sa nu faci asta, cum te-ai simti daca ar zice ceva din ce ti-am zis? Cred ca ai regreta daca l-ai intreba. happy
Oricum succes kiss Sper sa te descurci daca vrei sa imi trimiti mesaj te rog daca se mai intampla ceva.big grin

| moriordie a răspuns:

Vrea sa te cunoasca mai bine, daca il intereseaza daca ai facebook, fii sigura ca te place! Te sfatuiesc sa vorbesti cu el, sa va cunoasteti ma bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca asta nuinseamna ca tepolace dar e pe punctul de a se indragosti de aceia incearca sa afle informatii despre tine simie mi s-a intamplat la fel sa stii ca aceasta veste te va soca dar eu sunt doar pe clasa a 5-a. Bn unfoc paa sper sa te ajute sfatul meu daca vei citi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiustraight face! problabil ca da...are de ce...esti o. zana:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skumpaaa mea
:X
Deci in primul rand daca se uita insisten la tine smug inseamna ca ii esti draga :X
Stiu ca u esti timida si el pare timid Eu zic sa ma asteptii putin sa il cunostii love struck si tot el trebuie sa faca primul pas :* Baga-l si u inseamna zambesteii love struck si o sa fiee mai binee :*

| CccCCCccC a răspuns:

Uite... Daca te place, nare decat, baiatul face primul pas, dar se pare ca e o fire timida, poate esti si tu la fel, dar neaparat, intreaba-l, si zii sa fie sincer cu tine, daca te place sau nu. Plzzz da`mi o funda pentru ca am avut 5 conturi si nico funda la niciunul niciodata...crying