| ando3 a întrebat:

Hei din nou! Mai am inca o problema. Am o intrebare pe care vreau neaparat s-o sterg dar nu stiu cum. Dar mai intai, se pot sterge? Am aflat deja raspunsul asa ca nu mai vreau sa-mi citeasca toti intrebarea. Heelp. Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie să te duci aici (http://www.tpu.ro/contact), să completezi spaţiile cu numele de utilizator şiadresa corectă de e-mail şi să scrii în căsuţa pentru mesaj că ai dori să ţi se şteargă întrebarea X.
În maxim o zi, vei primi pe e-mail un mesaj prin care trebuie să confirmi cererea ta, apoi vei avea ştearsă întrebarea.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

@ando3: Stai liniştit, nu e mare lucru. Apreciez şi aşa!

| Cristiana2011 a răspuns:

Ii trimiti mesaj Ralucăi. Sus indreapta ai "contact". Click si de acolo te descurci tu :*! Funda?

| chupachups1234 a răspuns:

Cum sa nu iti apara chestia cu "alege un castigator"? In dreptul raspunsului, in partea dreapta ai fundita si e alb-negru si cand dai cu mouse-ul pe ea se face portocalie. Si dai click pe ea.

| Roby_2040 a răspuns:

Ma nu cred ca merge sad

| ando3 explică:

Mersi, Ray. Vreau sa-ti dau funda dar nu-mi mai apare chestia aia cu " alege un castigator". straight face ce fac?

| ando3 explică:

Stiu dar mie nu-mi mai apare. serios. straight face