| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Hei dragii mei scolari cum a fost prima zi, prima saptamana de scoala, cum v-ati acomodat? si voi boboceilor ce parerea aveti despre viata de liceu?happyo impresie o parere va roghappyastept cat mai multe raspunsuri.va pupa bella

10 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

Hey happy
Sunt boboaca.impresii: ma simt mica rau blushing thinking nu`mi plac majoritatea colegilor big grin.Am 2 profi tampiti happy. ne-au predat din primele zile straight face. A si pe langa atatea impresii plictisitoare laughing am facut si o boacana. Nestiind liceul, am intrat la baie la baieti laughingSi era unu care a ramas: :O. blushing Sper sa ma acomodez si sa nu mai fac astfel de boroboatze laughing
Pupicii :*

| Etiquette a răspuns:

Vaaii este genial cel putin pana cum
Sunt boboacablushingam noroc de colegi suuuper ok si de profesori de treaba si...nu am problemehappy
Ma simt chiar bine nu ma asteptam deci. e okhappy
Bafta la liceu!love struck

| Razvan a răspuns:

Avem cu 7 ore mai putin decat anul trecut.Cred ca asta e singura veste buna de care ma bucur.In rest, am scris la biologie de m-a lasat mana:"Haideti repede ca anatomia nu se face singuraoh go on"
Nimic nou, poate doar cantitatea de fite pe metru cub maritathinking

| AshuraElric a răspuns:

Oooo...sunt boboaca(cat urasc cuvantul asta)dar macar atunci cand ma duc la alte clase de-a noua-a aia cred ca sunt a-zece-alaughingdaaaa am o clasa nebuna (total)e unu(care am aflat de curand ca e rrom) foarte negru nu e dar e comic rau de tot, vizita foarte des baia fetelorlaughings-a luat de profa de fizica ca-i atrage numai lui atentia cica "Ma vedeti asa...mai negru?"rolling on the floorprofa i-a spus ca nu-i adevarat in bancile astea ne vede doar parul din cap, la care el "Pai tot negru e!"rolling on the floorla care unul din spate "Si creierul tot negru il are!"rolling on the floorda bine, eu nu prea fac boacane (momentan)inca verific terenul laughing

| Silvia a răspuns:

Eu sunt a 8a şi abia aştept să scap.Prima zi a fost bună, la fel ca şi celelaltehappy. Am o clasă în care mă înţeleg bine cu 90% dintre colegi, ceea ce mi se pare foarte bine.Am doi idioţi în clasă, dar nu există pădure fără uscăciunilaughing. Profii sunt destul de okthinking Mă enervează profa de tehno pentru că e un fel de babă-piţipoancă, dar o pot suporta un anlaughing. Nu mi-a convenit că în 4 zile de şcoală avem 5 ore de matefrustrated şi deloc bio, gegrafie, desen, muzică...hee hee.

| lolo_8533 a răspuns:

Pff...deja mi s-a acrit!
mai ales de anatomie cu cheliosu`laughing
nu il suport!
cat despre teme...ne-a predat din prima zi si ne-a si dat de scris
daca ar face chelu` accident cu trabantu` ala pe care el il numeste masina buna ar fi perfect!laughing

| tinkerBELL_2566 explică:

Ehh stiu e greu cu scoala, altii avem amintiri frumoase.alti mai putine, oricum profitati maxim de anii astia ai copilariei, adolescentei, ai liceului ca atunci cand vom fi mari si vom avea probleme ne vom dori sa fim liceeni din nou.cum spun si versurile:Timp,
Incotro mergi?cryingdeja imi vine sa plang gandindu-ma ca am sa ma despart de toti zapacitii mei asa ca profitati maxim, luati si amintirile frumoase si cele mai putin frumoase ca sunt tot ale voastre si bucurati-va ca sunteti elevi. Spre ce meleaguri noi, grabit, alergi?
Cum
Poti intr-o zi
Sa schimbi in oameni mari niste copii?

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Buna...
La mine a fost naspa.
Nu m`am acomodat...
Viata de liceu e obositoare mai ales ca sunt de dupa`amiaza.
Ma simt naspa pentru. ca desi parca as vrea sa particip la Bal degeaba o s`o fac, doar sa rada altii de mine ca n`am deloc calitati.straight face
Ma simt mizerabil si nu`mi place.Suport doar pentru. ca vreau sa am un viitor bun, daca voi avea un viitor...

Bafta celorlalti boboci si tuturor!

| tinkerBELL_2566 explică:

LittleLittleMarmaid si eu am un program oribillaughingintreu la 16 si ies la 20. 30 seara asa ca imagineaza-ti placere.si stai linistit ca ai sa te acomodezi inca e devreme si va fi timp.fi increzator si zambeste mereu.

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Ehe...
De mult timp nu ma mai simt eu "bine"...
Viata mea e naspa dar merge oricum inainte...
Inca.