| Tbx_adda_1981 a întrebat:

Hei dragiilor :* Am 14 anii si am sanii foarte foarte mic. Poate pentru ca sunt inalta si slaba. Dar vreau o metoda pentru cresterea saniilor. Ma puteti ajuta? >:" Vreau doar raspunsuri concrete si verificate care dau roade rapid si pe termen lung. Multumesc. :* Dau Fundaaabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti face nimic sa iti maresti sanii, tie oricum iti vor mai creste

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implanturi cu silicon

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă ai sânii mici e bine şi aşa. Nu se lasă laughing

| MaliRaisa a răspuns:

O sa-ti creasca mai mari cand o-i mai creste.si eu am 14 ani si am sanii cam micuti, dar nu ma deranjeaza. daca nici pana la 18 ani nu-ti cresc(daca ii vrei mari)poti sa-ti faci un implant cu silicon...dar cred ca n-o sa fie cazul happy

| Ruxi28 a răspuns:

Nu exista nici o solutie pentru problema ta. Multor fete li se intampla asta. Totul vine de la sine, nu-ti face griji.