| Dianax124 a întrebat:

Hei dragiilor. Știu că toți vă confruntați, a-ti confruntat sau va veți confrunta cu viața că un adolescent. Eu sunt genul de persoana mai retrasă dar când cineva apucă să mă cunoască sunt foarte vorbăreață. Am un grup de circa 40 de adolescenți cu care ies in fiecare weekend dar sunt singura care nu spune mai nimic. Vre-un sfat care mi-ar putea reda încrederea în propria persoana?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cyupaku a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi esti unicat, putine femei care sa nu spuna nimic