| AaNnDdRrEeYi a întrebat:

Hei.Este acea zona ciudata atunci cand vorbesti cu o fata si conversatia voastra e ceva de genu"-hei, ce mai faci
-bine tu?
Bine..."
Si daca e sa ma ajutati cu niste sfaturi sau niste subiecte cu care sa incep conversatia.

34 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am zis ca stiu trepanatule, am zis ca lumea spune. Nu am stat sa verific plus ca nici nu ma doare. Vino naiba cu ceva nou Mister Originalitate, vad ca tot ma tampesti cu agramat, cred ca se cuvine asta °Astept cu nerabdare sa vad cum ar suna o propozitie din partea ta cu putina originalitate, promit ca nu mai rad de tine! ° dar eu mint, tot am sa rad laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si de unde stiu acei dezaxati despre viata personala lui Ronaldo, sunt martori cand se bombardeaza in dos? Hai sa fim seriosi, noi ne certam precum 2 fraieri, ca altfel nu pot sa spun, pe aici. Ne certam dintr-un motiv absolut ridicol : Daca Ronaldo este sau nu gay, aceasta este intrebarea. Nu rezolvam nimic daca ne dam cu presupusul despre el si daca ne certam pe seama asta. Pana la urma, nu-mi pasa daca e gay, atata timp cat urmaresc fotbalul, il urmaresc pentru spectacol si nu pentru poponarisme.Total aiurea ne-am certat de-a lungul timpului!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu eram noi cei mai buni prieteni? Ce dracu mai rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eram, eram.