| MyleyCyrus10 a întrebat:

Hei! happy Eu sunt clasa a VII-a happy Anul acesta dau teza (la romana si la matematica) cu subiect unic, asa-i? big grin *Scuzati categoria* Multumesc ^.^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa dai o teza normala, subiectele le fac profesorii tai.
Teza cu subiect unic a fost abolita de mult, acum se dau ndoar examene la sfarsitul clasei a 8-a, alea sunt cu subiect unic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| HaHaGirl a răspuns:

Nu nu se mai dau de ceva timp tezele unice din cate stiu eu, eu am dat ultima oara si de-atunci nu s-a mai dat in a 9a ..acu am termiat sunt in anul 2 la regie filmhappy. good luck for exam :*

| MyleyCyrus10 explică:

Ok multumesc! happy